advertentie:

Banner_500x90PX

Trouw zijn aan jezelf.door Annemarie

  • Geschreven door auteur 2 Reacties2 reacties Reacties
    Gepubliceerd: oktober 13th, 2011

    123 Trouw zijn aan jezelf.door AnnemarieWaarom loopt mijn leven niet zoals ik voor ogen had? Waarom lukt het me steeds maar niet?
    Je bent enkel zelf de gene die de stroom blokkeert van het leven, door niet trouw te zijn aan jezelf.
    De enige waar jij verantwoording aan verschuldigd bent, is jezelf.
    Trouw zijn aan jezelf begint bij eerlijkheid naar jezelf toe, eerlijk zijn naar jezelf toe.
    Dit houd in 1: dat je elk moment in je leven bewust aanwezig bent en weet wat je werkelijk wilt.
    Het houd ook in dat je je daaraan houd en dit na leeft.
    Je kunt wel weten wat je werkelijk wilt, maar doen is nummer 2.
    Deze twee hangen nauw samen en zonder elkaar zijn ze niks.
    Een ieder heeft een pad te begaan in zijn leven. Voor een ieder zijn bepaalde dingen weggelegd in het leven, dingen die je moet meemaken, die je moet leren, moet ondergaan, waar je van kunt leren.
    Maar ook is het voor een ieder mogelijk om zijn of haar leven te leven in gelukzaligheid, dat is het streven van het pad volgen in je leven.
    Je zult weten als je je op jou pad bevind of niet.
    Het is eigenlijk best simpel, als je je op jou ware pad door jou leven bevind zul je in vreugde en liefde kunnen leven en aanwezig zijn. Natuurlijk zul je soms wat dingetjes meemaken die wat minder leuk zijn, hier kun je van leren, maar je kunt al weer snel terug keren op jou pad in jou leven omdat je voelt dat deze weg de juiste voor je is en goed is. En deze weg zal je niet veel energie kosten, het zal vaak moeiteloos gaan.
    Dit alles kun je enkel weten en ondergaan door trouw te zijn aan jezelf.

    tothineownself Trouw zijn aan jezelf.door Annemarie

    en dit boven alles: wees trouw aan jezelf En daarop volgt, als de nacht op de dag, dat je niet oneerlijk kunt zijn tegen wie dan ook. William Shakespeare

     

    Zodra je minder trouw bent aan jezelf zul je dit ook merken in je leven.
    Je zult van je pad afdwalen en dingen gaan doen die je eigenlijk niet wilt, maar je zult het niet direct beseffen. Omdat je het bewust zijn van jezelf een beetje bent verloren.

    De dingen in je leven, gebeurtenissen en mensen zullen anders zijn en vaak zal het voelen of dat je met beton in je schoenen staat en geen stap vooruit komt.
    Je energie raakt op, je word moe en in de ergste gevallen je gaat het leven en jezelf somber in zien.
    Weet dat je altijd terug kan keren naar jou pad, jou weg in jou leven.
    En dan heb ik het over het pad waar liefde, gelukzaligheid aanwezig is.
    En dit kun je enkel bereiken door bewust aanwezig te zijn in jezelf, te weten wat je werkelijk wilt en je daar ook aan te houden, het na te leven.
    Jou gevoel is de wegwijzer in je leven en kan je terug brengen naar jou weg in het leven.
    Je gevoel is eigenlijk heel simpel, het zal je een ‘’ja gevoel ‘’geven of een ‘’nee gevoel’’ in elke situatie wat je maar wilt onderzoeken. Houd je hieraan, dan kan niks mis gaan.

     

    door Annemarie  www.liefdevandeziel.nl

    deze teksten heb ik doorgekregen via mijn engelen en begeleiders. Vaak krijg ik van hun uit het niets dingen door en vaak laten ze mij dan ook schrijven. Dit alles gaat vrij automatisch, als ik aan het schrijven ben komt er van alles op papier te staan en als ik dit dan later terug lees kan ik mezelf niet goed herinneren dat ik dat ook zelf werkelijk heb geschreven, het gaat zo snel. Voor mij zijn het boodschappen met mooie betekenissen. Ik wil graag enkele van deze boodschappen met jullie delen in de hoop dat jullie net zo worden geraakt in jullie hart als ik dat deed bij het ontvangen van deze inspirerende teksten.

    Trefwoorden in dit artikel : , , , ,
  1. #1 Ray
    oktober 13th, 2011om15:39

    Wederom heel mooi Annemarie.
    Wat jij hierboven hebt geschreven is waarheid en waarheid resoneert in mij. Ik merk zelf dat ik steeds meer moeite heb om mij in te passen in deze samenleving waarin geld god is en commercie zijn discipel. Ook de verharding en het op zichzelf gericht gedrag gaat me steeds meer tegen staan, onbegrip in mijn omgeving waar ik niets mee kan. Kortom, dichtbij mijzelf blijven is op zich al een grote taak, immers de verwachtingen van de omgeving zijn hoog en erg veroordelend. Trouw blijven aan jezelf met het besef dat je ook nog al je verplichtingen en verantwoordelijkheden hebt in de wereld is best lastig om daarin balans te vinden. Daarnaast ben ik mij ervan bewust dat ik burger ben van twee werelden; de zichtbare en de onzichtbare wereld om het maar even zo kort door de bocht uit te leggen en door mijn hooggevoeligheid ben ik extra kwetsbaar. Echter, mijn vertrouwen in de onzichtbare wereld is groot en merk gelukkig veel bijstand uit die liefdevolle wereld. Begrijppie?
    Groetjes,
    Raymond

    [Reageer hierop]

    Ook een reactie achterlaten?Plaats reactie
  2. #2 Annemarie
    oktober 13th, 2011om20:26

    Hoi Ray,

    Dankje wel voor je reactie en ik begrijp heel goed wat je verteld.

    Vooral wat je zegt over dat je burger bent van 2 werelden, een zichtbare wereld die een ieder kent en een onzichtbare wereld die voor jou even goed de waarheid is.

    Zelf ervaar ik dit namelijk ook zo en ook kan ik me er in vinden met wat je zegt dat je vertrouwen in de onzichtbare wereld groot is en dat je word bijgestaan.

    Zelf ervaar ik dit ook zo en mijn engelen en begeleiders uit die onzichtbare wereld helpen me enorm om trouw te zijn aan mezelf en leren me hier in, onderwijzen me hierin en dit alles gaat zoveel dieper dan de zichtbare wereld.

    Liefs

    [Reageer hierop]

    Ook een reactie achterlaten?Plaats reactie
Geef hier jouw reactie op dit blog

Wilt u een Persoonlijke Avatar afbeelding bij uw reacties? Ga dan naar www.gravatar.com.